Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 703.
Log in

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Święto pieczonego ziemniaka

W sobotę 30 sierpnia w MN w Kętrzynie działy się cudaczne rzeczy. Już od samego rana dom MN z Kętrzyna tętnił życiem. Ludzie pracowali jak mróweczki. Z kuchni wydobywały się przemiłe zapachy. Na podwórku słońce „przebijało” się przez gałęzie i dym. Czuć było zapach palonego dymu i pieczonej kiełbaski, a w żarze ogniska piekły się soczyste ziemniaczki. W tle przyśpiewywała nutka muzyczna, która porwała niektórych do tańca. 

Remont siedziby w SMN Kętrzyn

Od początku lipca w siedzibie Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej trwa remont domu. Remont polega na odświeżeniu pomieszczeń: biurowych, u seniorów oraz pomieszczeń, w którym odbywają się kursy języka niemieckiego. Prace przewidziane są do sierpnia, gdyż od września Stowarzyszenie rozpocznie realizację kolejnych projektów, w tym kontynuacja kursów nauczania języków obcych.

  • Dział: VdG

Talenty w SMN Kętrzyn

21 czerwca w Olsztynie podczas Sommerfest Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej z Kętrzyna miało okazję, po raz pierwszy zaprezentować swoje wystąpienia.

Subskrybuj to źródło RSS