Log in

2. okrągły stół online: “projekty cyfrowe”

W czwartek 15 kwietnia 2021 w godzinach 16:00-18:00 Niemieckie Towarzystwo Oświatowe razem z ifa organizuje spotkanie w formie online na temat: “Praca nad projektami cyfrowymi oraz projekty online” dla pracowników, wolontariuszy oraz aktywistów z organizacji Mniejszości Niemieckiej w Polsce, na Słowacji i w Czechach. Dodatkowo zaproszone są także osoby działające w środowisku niemieckim.

Celem wydarzenia jest podsumowanie pierwszych miesięcy projektu w roku 2021 oraz ocena poprzednich projektów. Odbędzie się również wymiana doświadczeń na temat cyfrowej pracy projektowej i projektów online. Istnieje możliwość zaprezentowania własnych projektów na najbliższe miesiące w 2021 roku, a także możliwości w pozyskiwaniu partnerów przy współpracy projektowej.

Wydarzenie odbywać się będzie w języku niemieckim.

Program:

  • Przedstawienie Uczestników
  • Wymiana doświadczeń na temat pracy nad projektami cyfrowymi (internetowymi) oraz projektami online
  • Prezentacji a planów na rok 2021 oraz możliwości współpracy
  • Budowanie sieci kontaktów

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13.04.2021 r., w tytule wpisując “Runder Tisch II” 

Do zgłoszenia prosimy dołączyć informację na temat obszaru pracy, dotychczasowych doświadczeń oraz propozycji tematów dyskusji przy Okrągłym Stole.

Więcej informacji TUTAJ

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 kwiecień 2021 12:10