Log in

Antidotum o miłości i przyjaźni

Co oznacza prawdziwa miłość i czym jest dobra przyjaźń? Odpowiedź na te inne pytania można znaleźć w najnowszym numerze czasopisma BJDM – Antidotum.

Na 32 stronach każdy przedstawiciel młodzieży znajdzie coś dla siebie. Nie jest ważnym czy jest polsko czy niemieckojęzyczny, bo czasopismo jest redagowane dwujęzycznie. Co możemy znaleźć w nim tym razem? Podczas kiedy redaktor naczelna Sylwia Kolakowska poświęca się recenzji biografii Svena Hannawalda, rzecznik prasowy BJDM Dagmara Mientus wybrała sobie temat miłości i przyjaźni. Jak przyznaje, chciała w ten sposób pokazać, że człowiek nie żyje tylko z samej pracy: Chciałam pokazać BJDM z odrobinę innej strony, bardziej emocjonalnej.

Dla samej autorki prawdziwa przyjaźń jest rodzajem miłości. Najważniejsze jest zarówno przy jednym jak i przy drugim zaufanie: Miłość jest wtedy, gdy sobie całkowicie ufamy i gdy nie widzimy nikogo poza ukochaną osobą.

Podczas kiedy Dagmara Mientus skłania do przemyśleń o miłości przewodnicząca BJDM Joanna Hassa zaprasza do udziału w konkursie Antidotum: Wyjątkowym jest, że można wygrać płytę Jennifer Rostock. Mnie się podoba ten zespół, dlatego zapraszam do udziału w konkursie.

Czasopismo Antidotum można odebrać bezpłatnie w biurach BJDM oraz VdG.

Ostatnio zmieniany środa, 08 luty 2017 22:19