Log in

Konkurs dla członków projektu „Ich liebe die Sprache“

Drodzy członkowie projektu „Ich liebe die Sprache”. Projekt liczy już ponad 150 członków, z czego się bardzo cieszymy i dziękujemy.

Celem projektu jest promocja codziennego i publicznego używania języka niemieckiego oraz zgromadzenie określonej grupy osób, które chcą publicznie okazać swoją miłość do języka niemieckiego. Aby osiągnąć te cele, projekt oraz jego członkowie powinni się rozwijać.

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, pragnie aktywnie włączyć członków projektu w jego rozwój, dlatego ogłasza konkurs na najciekawszy pomysł, w jaki sposób projekt ten może się zmienić, stać bardziej atrakcyjnym. Każdy ciekawy pomysł oraz twórcza sugestia, jak również plan, są mile widziane.

Czy są to spotkania autorskie czy warsztaty językowe, projekcje filmowe …………….. kreatywność mile wskazana. Autorzy najlepszych i najciekawszych propozycji otrzymają nagrody rzeczowe. Na Państwa sugestie czekamy do 31 maja 2019.

Koordynator projektu: Beata Sordon, Pełnomocnik ds. młodzieży, 77 454 78 78, H. 728 149 579

Adres do wysyłki, mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub za pośrednictwem poczty, na adres: Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, ul. Krupnicza 15, 45-013 Opole

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 kwiecień 2019 11:29