Log in
Patryk Lisek

Patryk Lisek

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Schlesien Journal 13 10 2020

W województwie opolskim rozpoczęły się Dni Kultury Niemieckiej. Potrwają do końca października. TSKN na Śląsku Opolskim przygotował dla uczestników bogaty program kulturalny. Zaproszenie na wystawę historyczną nt. wydarzeń ze stycznia 1945 roku do Stolarzowic. Młodzież mniejszości niemieckiej szkoliła się w ramach programu ELOm w Jarnołtówku. 

  • Dział: Video

Informacja prasowa - deutschemedien.pl

Portal mediów mniejszości niemieckiej w Polsce już jest!! Oficjalny start 9 października 2020 roku o godz. 12:00. Bądźcie z nami na:

www.deutschemedien.pl

Na portalu znajdą Państwo informacje o mediach i z mediów Mniejszości Niemieckiej w Polsce!

Do wysłuchania audycje radiowe mniejszości niemieckiej w Polsce! W naszym radiu internetowym przygotowaliśmy dwa kanały: Region i Alt!Neu! 

Macht mit! Schaltet ein!  Zapraszamy! Bądźcie z nami!

www.deutschemedien.pl

logo.jpg

  • Dział: Media

Jubileuszowe posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych w Warszawie

7 października 2020 r. W Warszawie odbywa się uroczyste posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Z racji na jubileuszu charakter posiedzenia, wręczono wszystkim członkom Komisji Wspólnej m.in też Panu Bernardowi Gaidzie i Panu Rafałowi Bartkowi z okazji 15-lecia istnienia Komisji Wspólnej, podziękowanie za dotychczasową pracę i zaangażowanie. W uroczystościach brał również udział poseł na Sejm Ryszard Galla. 

 

 

„LERNRAUM.PL” – PROJEKT INNY NIŻ WSZYSTKIE

„LernRAUM.pl” to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby swobodnie używać języka niemieckiego w życiu codziennym. Tutaj nikt nie patrzy na błędy czy akcent. Liczy się to, żeby mówić coraz lepiej, wiedzieć coraz więcej, doskonalić się i rozwijać swoje pasje. Nie ma więc na co czekać, każdy z nas kiedyś zaczynał od zera.

  • Dział: Media
Subskrybuj to źródło RSS