Log in
Patryk Lisek

Patryk Lisek

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. URL strony:

Koncert „Wenn Jugend singt” - Transmisja Online

Szanowni Państwo,
Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w organizowanym przez Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, koncercie muzycznym o tytule „Wenn Jugend singt”, w dniu 25 października. Koncert rozpoczyna się o godz. 15.30. i będzie transmitowany na kanale youtube oraz w tym artykule.
 
Koncert ma na celu promowanie zdolnej młodzieży, należącej do struktur Mniejszości Niemieckiej w Polsce, by ułatwić im start na ich przyszłej ścieżce kariery wokalno-muzycznej. Występującymi są dzieci oraz młodzież z całego Województwa Opolskiego oraz Ślskiego, która wykona utwory w języku niemieckim.
Będzie nam bardzo miło jeśli przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie i weźmiecie udział w tym wydarzeniu.

Schlesien Journal 13 10 2020

W województwie opolskim rozpoczęły się Dni Kultury Niemieckiej. Potrwają do końca października. TSKN na Śląsku Opolskim przygotował dla uczestników bogaty program kulturalny. Zaproszenie na wystawę historyczną nt. wydarzeń ze stycznia 1945 roku do Stolarzowic. Młodzież mniejszości niemieckiej szkoliła się w ramach programu ELOm w Jarnołtówku. 

  • Dział: Video

Informacja prasowa - deutschemedien.pl

Portal mediów mniejszości niemieckiej w Polsce już jest!! Oficjalny start 9 października 2020 roku o godz. 12:00. Bądźcie z nami na:

www.deutschemedien.pl

Na portalu znajdą Państwo informacje o mediach i z mediów Mniejszości Niemieckiej w Polsce!

Do wysłuchania audycje radiowe mniejszości niemieckiej w Polsce! W naszym radiu internetowym przygotowaliśmy dwa kanały: Region i Alt!Neu! 

Macht mit! Schaltet ein!  Zapraszamy! Bądźcie z nami!

www.deutschemedien.pl

logo.jpg

  • Dział: Media

Jubileuszowe posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych w Warszawie

7 października 2020 r. W Warszawie odbywa się uroczyste posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych. Z racji na jubileuszu charakter posiedzenia, wręczono wszystkim członkom Komisji Wspólnej m.in też Panu Bernardowi Gaidzie i Panu Rafałowi Bartkowi z okazji 15-lecia istnienia Komisji Wspólnej, podziękowanie za dotychczasową pracę i zaangażowanie. W uroczystościach brał również udział poseł na Sejm Ryszard Galla. 

 

 

Subskrybuj to źródło RSS