Log in

Konkurs kolęd w ramach Koncertu Jarmarku Bożonarodzeniowego ONLINE

Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej (ZMMN) w Polsce organizuje projekt pod tytułem Weihnachtskonzert ONLINE / Koncert Jarmarku Bożonarodzeniowego ONLINE w niedzielę 13 grudnia 2020 r.

Od 2003 roku organizujemy Jarmark Bożonarodzeniowy na opolskim rynku. Jednak w  związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa oraz wprowadzonymi obostrzeniami jarmark bożonarodzeniowy nie może się odbyć w tradycyjnej formie imprezy plenerowej. Nie chcemy jednak rezygnować z tego przedsięwzięcia, dlatego chcemy przeprowadzić ten projekt jako wydarzenie online, zachowując stałe elementy tradycji jarmarku bożonarodzeniowego organizowanego corocznie.

Jarmark będzie transmitowany przez Internet na stronie Facebook oraz YouTube.

 Podczas transmisji nastąpi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu kolęd!

W konkursie kolęd  będą mogły wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz członkowie kół BJDM, dzieci wywodzące się ze środowiska Mniejszości Niemieckiej, jak również wszyscy sympatycy niemieckojęzycznych kolęd.

Wszystkich uczestników czekają interesujące nagrody, ciekawe doświadczenia i dużo zabawy!


Zgłoszenie:
Do niniejszego listu dołączamy szczegółowy regulamin przeglądu kolęd, w którym zamieszczone zostały informacje na temat formularza zgłoszeniowego.


Zgłoszenia należy przesyłać do 01.12.2020 za pomocą strony WeTransfer na 

adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany wtorek, 24 listopad 2020 13:00